Sojusz Narmal

Oficjalne forum sojuszu NARMAL Uni 36


#1 2008-04-08 14:58:46

Sniper

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 68
Punktów :   

Nadchodzące zmiany

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić w sojuszu kilka zmin, oto one:

1. Zmiana forum - na bezpieczniejsze / Ja już znalazłem odpowiednie i od jutra wszyscy mają się przerejestrować na nowe forum. Adres nadejdzie wkrótce.

2. Likwidacja akademii - To bł całkowicie beznadziejny pomysł

-------------------------
Tu zaczynają się już bardziej inicjatywy - moje i kilku innych - czyli rzeczy do przegłosowania.

1. Zmiana nazwy - Aktualna wogóle nic nie reprezentuje - tu się chyba wszyscy zgodzą. Ja proponuję "Kotek" - żartobliwie .

2. Zaostrzenie reguł aktywności - gracz bez urlopu usuwany z sojuszu po 7 dniach - wg. mnie wymiot i tak nic nie daje - przecież taki gracz sie nie loguje. Jednakże wymiot mógłby być dawany po 2 dniach jako forma przedstawienia gracza jako "ignoranta" całemu sojuszowi. Jest jeszcze coś, o czym pomyślałem teraz: zasada obowiązywałaby w niższych rangach - czyli gracze, którzy nie tylko sobie siedzą i patrzą nie są usuwani

3. Zaawansowany system rang - czyli odświeżenie pomysłu "plusy i minusy" - tam można o tym dyskutować.

4. W podaniu będzie można podać, kto przyszłego członka zaprosił - taka osoba, o ile nie jest z Zarządu dostawałaby "+".

5. Zaostrzenie reguł przyjmowania członków - osoba składająca podanie musi być albo popierana przez jednego z członków - nie mylić z zaproszeniem, albo mieć ponad 30k pkt.

-------------------------
Sprawy przyszłościowe - wprowadzone po przekroczeniu określonego punktu w rozwoju sojuszu.

1. Akademia - Proponuję założyć akademię po przekroczeniu TOP 90 - tym samym zwiększając próg punktowy do 50 lub nawet 70k pkt.
Zasady działania akademii:
1. Akademia jest od 0 pkt.
2. Nadal proponuję siebie jako szefa akademii - ale jeśli znajdzie sie jakiś obiecujący członek, chętnie zostane w GS
3. Rangi w Akademii:
  -nie obowiązuje system plusów, liczą się punkty
  -Nowy - 0 - 500 pkt.
  -Newbie - 500 - 2000 pkt.
  -Członek - 2000 - 7000 pkt.
  -Doświadczony - 7000 - 20000 pkt.
  -Weteran - 20000 - 60000 pkt.
  -Bliski(przejścia do GS) - 60000 - 70000 pkt.
  -Aktywny - Ranga niezależna od punktów
  -Zasłużony - jw. - Ranga dla ludzi, którzy zasłużyli się tak bardzo, że zostali w Akademi powyżej ustalonej granicy pkt.
  -Rangi mogą się zmienić w zależności od progu punktowego.


Główny Admin i Władca Tego Forum



"Kto dokładnie wie, czego chce powinien być na tyle mądry, żeby zadowolić się połową"

Offline

 

#2 2008-04-08 19:51:04

MickeyPL

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 54
Punktów :   

Re: Nadchodzące zmiany

No to jedziem. Ad 1 - myślę, że to niezły pomysł, nowe forum się przyda, po co dawać za dużo szans innym na podejrzenie co u nas słychać, szczególnie myślę o współrzędnych, albo stanach flot. Nazwa mi nie przeszkadzała, bo liczą się ludzie a nie nazwa soja. No ale jako że musi być reprezentatywna, pewnie trzeba ją jednak zmienić, nawet kotek mógłby być
Co do dalszych pkt. Hm. Nie ukrywam że mogę mieć problem z regularnym zaglądaniem na ogame. Mogę być sporo czasu na urlopie, ale za kilka tygodni sytuacja powinna się u mnie poprawić. Gorzej z progami punktowymi. Chwilowo nie mam jak za często wpadać na ogame, a co za tym idzie rozwijać się i zdobywać pkt. No cóż, jeśli mam spadać, to mówcie od razu. :-) no i czekam niecierpliwie na adres forum!

Offline

 

#3 2008-04-09 18:59:29

Thebarti

Już Nie nOOb

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 32
Punktów :   

Re: Nadchodzące zmiany

a jak ja mam prawie 90k to jaką rangę dostanę


Staniesz się fajny, gdy poznasz mnie.

Offline

 

#4 2008-04-09 22:29:44

Sniper

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 68
Punktów :   

Re: Nadchodzące zmiany

Spójrz ile ma sojusz to sobie uświadomisz


Główny Admin i Władca Tego Forum



"Kto dokładnie wie, czego chce powinien być na tyle mądry, żeby zadowolić się połową"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ratowniki.pun.pl www.wilkowiecka.pun.pl www.kuxklan.pun.pl www.vampire-secrets.pun.pl www.malabs.pun.pl