Sojusz Narmal

Oficjalne forum sojuszu NARMAL Uni 36

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-04-02 19:45:31

Kac007

Gość

Forum

Proponuję przenieść forum na inny serwis (yoyo.pl fora.pl xup.pl albo xad.pl) Gdyż ten ma mało możliwości i sporo błędów.


Edit:

Jeśli nie zdecydujemy się na zmianę serwera to proponuję chociaż zmienić skórkę i włączyć aktywację kont przez admina


Zanim doszedłem do sojuszu przeczytałem wszystkie wasze posty










Edit2:

No i wyjechałem z inicjatywą proponuję moją stronkę
http://narmal.xup.pl/

Jeśli Wam się nie spodoba - no problem kasujemy.

Uważam jednak że jest milsza dla oka, ma lepszy silnik (PhpBB) a PunBB który mamy tutaj jest nieco... przestarzały no i o wiele SZYBSZA

Naturalnie adminy rozdam jak się zarejestrujecie

Ostatnio edytowany przez Kac007 (2008-04-03 18:26:45)

 

#2 2008-04-04 17:14:38

Sniper

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 68
Punktów :   

Re: Forum

????? Jak śmiesz  krytykować MOJE FORUM już cie nie lubie i wogole !!!!!!!!

To oczywiście Ironia.

EEEE, jak przeczytałeś posty - haker jakiś czy coś - bo ja to nie miałem raportu o rejestracji nowego użytkownika - poza jakimś Żal.pl - to byłeś ty ????

Tak na poważnie... pomysł może fajny - ale ja, jako "lizus" - zapytałbym się najpierw swojego Admina w PW.
Forum TO było zakładane gdy sojusz zaczynał istniec, a ten serwis był pierwszym wynikiem wyświetlonym w Googlach - chodziło o "normalne i proste" forum - tylko do dyskusji - a nie jakieś "super wypasione i wogole"...
Opcji typu "rejestracja musi być potwierdzona przez Admina" rzeczywiście nie zauważyłem - a wiedz, że dużooo szukałem - to jest minus.

Zastanawia mnie jedno: jak skopowałeś wszystkie działy i obrazek ???

Pomysł fajny - jestem w stanie go zaakceptować - mam 2 warunki:
- Nadal JA jestem Adminem
- Kopiujesz wszystkie posty - wraz z orginalnymi autorami

Widzę, że się trochę znasz na tych forach - i żeby nie było - jakbym chciał to bym znalazł coś JESZCZE lepszego

@Edit

Oj trochę się zawiodłem - albo nie wiesz, że każdy może ustawić swoją skórkę - albo chodzi ci o tą domyślną - albo chodzi ci o nowych użytkowników i gości - żeby nabrali "respektu" ????

@Edit2

Odbiegając od tematu..... Dobre forum to przede wszystkim dobra administracja...... EEEEEEE... Chcesz moda Kac??????


Główny Admin i Władca Tego Forum



"Kto dokładnie wie, czego chce powinien być na tyle mądry, żeby zadowolić się połową"

Offline

 

#3 2008-04-04 19:22:42

Kac007

Gość

Re: Forum

Miałem kiedyś forum na pun.pl i wiedz mi że się na nim zawiodłem - panel administracyjny beznadziejny forum ma małe możliwości i jest powolne


Skopiować posty... porąbało ^^ ?

Lizusem nie jestem po prostu chce się udzielać i być aktywnym oraz wam pomagać.

/Edit:

Admina żaden problem mogę ci dać. Skopiować działy i logo nie trudno uwierz mi...

Opcji typu "rejestracja musi być potwierdzona przez Admina" rzeczywiście nie zauważyłem - a wiedz, że dużooo szukałem - to jest minus.

To jest podstawa... tak po prostu każdy może wejść na nasze forum i przeczytać wszystkie posty łącznie z planami wojen itp... Na nasz... ekhem moim forum zrobiłem podwójne zabezpieczenie. Aby się zarejestrować trzeba mojej zgody i tylko grupa "członkowie sojuszu" może przeglądać fora wewnętrzne. Utworzyłem również grupę porządkową i ma ona swój własny zamknięty dział. Myślę że można by to osiągnąć również na tym forum. Trzeba tylko chcieć....

Ostatnio edytowany przez Kac007 (2008-04-04 19:51:22)

 

#4 2008-04-05 17:20:00

MickeyPL

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 54
Punktów :   

Re: Forum

Zostawiam to ocenie szefostwa - ja tam się dostosuję i pójdę tam, gdzie każecie Jeśli faktycznie jest jakieś lepsze wyjście. czemu by nie spróbować?

Offline

 

#5 2008-04-05 17:28:34

Thebarti

Już Nie nOOb

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 32
Punktów :   

Re: Forum

ja jestem za


Staniesz się fajny, gdy poznasz mnie.

Offline

 

#6 2008-04-05 18:47:10

Sniper

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 68
Punktów :   

Re: Forum

No dobra przesadziłem z tymi postami.... Myślałem, że znasz magiczną opcję, typu wpisujesz kilka słów i masz wszystko przeniesione xD

Doceniam zaangażowanie, no pewnie !!!!!

Tylko, może źle mnie zrozumiałeś.... TYLKO ja jestem adminem, a ty i Mickey to albo Moderatorzy Globalni, albo dostaniecie swoje działy....

Jeśli jesteś w stanie spełnić ten 1 warunek - czyli ja jestem jedynym Adminem - w takim razie ja jestem jak najbardziej za - i w ciągu 2 - 3 dni mamy nowe forum - piękne - czyściutkie(no bo przenieniosę tylko ważniejsze tematy) - i - przede wszystkim - bezpieczniejsze.

Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie : Jak przeczytałeś wszystkie posty????

I jeszcze jedna sprawa do przegłosowania - co zrobimy z tym forum - czy zamknie sie wszystkie wątki i forum zostanie do wglądu - czy poprostu kasacja całkowita ??? - Ja jestem za 2. opcją.


Główny Admin i Władca Tego Forum



"Kto dokładnie wie, czego chce powinien być na tyle mądry, żeby zadowolić się połową"

Offline

 

#7 2008-04-05 19:34:02

Thebarti

Już Nie nOOb

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 32
Punktów :   

Re: Forum

kasacja


Staniesz się fajny, gdy poznasz mnie.

Offline

 

#8 2008-04-05 20:10:35

MickeyPL

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 54
Punktów :   

Re: Forum

Jestem za kasacją tego forum - po co zostawiać ślady a co do pytania, jak Kac przeczytał forum - już chyba wiemy, kto to był zal.pl był tu na tyle długo, żeby spokojnie przejrzeć wszystkie topiki... aktywacja konta przez przez admina to jednak dobry pomysł. Już idę rejestrowaćsię na nowym forum

Offline

 

#9 2008-04-06 19:34:10

Sniper

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 68
Punktów :   

Re: Forum

W tej chwili kłócąc się - zmniejszasz swoje szanse na Admina WOGÓLE - bo ja jestem w stanie dać ci Moderatora Globalnego - i - jeśli ładnie będziesz moderował nowe forum - założysz kilka przydatnych, często aktualizowanych tematów - dam ci Admina w ciągu, powiedzmy, 10 dni - a ta wartość może się zmienić - jak wszystko ładnie pójdzie - to 14 kwietnia zobaczysz zakładkę "Administracja" na swoim "paseczku"

Jeśli są jakieś utrudnienia typu, że pierwszy Admin nie może się zwolnić - założę forum od nowa

P.S. Posta wkleiłem tutaj, bo na ChatBoxie sie nie zmieścił

P.S.2 Chodzi mi też o uczciwość wobec innych użytkowników. Zrozum, że takie "wyskoczenie" z nowym forum, może być także użyte tylko w celu zdobycia fajnych uprawnień Nie mówię, że tylko po to to robisz, ale wyobraź sobie 10 propozycji zmiany forum, ze względów "bezpieczeństwa"


Główny Admin i Władca Tego Forum



"Kto dokładnie wie, czego chce powinien być na tyle mądry, żeby zadowolić się połową"

Offline

 

#10 2008-04-06 20:50:29

Kac007

Gość

Re: Forum

Sniper daj GG musimy pogadac

 

#11 2008-04-07 17:59:56

Thebarti

Już Nie nOOb

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 32
Punktów :   

Re: Forum

przecież juz cie nie ma


Staniesz się fajny, gdy poznasz mnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilkowiecka.pun.pl www.kuxklan.pun.pl www.vampire-secrets.pun.pl www.ratowniki.pun.pl www.hgbeproud.pun.pl