Sojusz Narmal

Oficjalne forum sojuszu NARMAL Uni 36


#1 2008-02-07 16:48:14

Sniper

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 68
Punktów :   

Sojusze

Lista innych (ważniejszych) sojuszy:

- AOE - Age of Empires - 10 - 149.922 - 125
Mają jakąś stronę, lecz nie taką wypasistą. Forum jest, ale owarte dla gości i "wszystko widać".
- Belfegor - Sasuke Uchiha - Hunter - Colin - dawidos - wlodek95
5/10

- DMC - Devil May Cry - 18 - 192.904 - 120
Mają stronę, trochę lepszą od AOE, ale też jakiś strasznych "bajerów" nie zauważyłem. Forum też nie ma.
6/10

- SCA - Space Cowboys Alliance - 4 - 173.288 - 123
Mają dobrą stronkę, ale wg. mnie nie wymagają na razie zainteresowania.
5/10

- F_F - F 16 - TYGRYSY, zastępca egon42 - 12 - 360.681 - 104
Dobra strona. Jest forum (dobre). Dużo paktów. Mamy z nimi pakt ale nie podali na swojej stronie.
8/10

- aF_F - Akademia F 16 - Niszczyciel lub ja-ka-ma-ra-bom-bom - 17 - 123.898 - 131
Strona bardzo podobna do strony gł. sojuszu. Jeśli jakieś zainteresowanie to gł. sojuszem.
7/10

Będę się starał, aby informacje były wyświetlane mniej więcej w taki sposób:
- TAG - nazwa - dowódca(jeśli podany) - liczba członków - punkty - miejsce
[to linijkę niżej] - opis(jakie sprawiają wrażenie???)
członek 1 - członek 2 - członek n (jeśli gdzieś natkniecie sie na jakiegoś członka, prosze pisać)
moja ocena

Informacje będą aktalizowane w miarę możliwości ;) . Szczerze mówiąc, sojuszy jest dużo i tempo aktualizacji na pewno nie będzie błyskawiczne.

Pod adresem http://www.gratki.pl/index.php?uni=36 znajduje się kompletna mapa naszego Uni. Można tam wyszukać wszystkich członków danego sojuszu bez wydatku deuteru w grze i bez niepotrzebnego trudu. Co prawda mam zastrzeżenia do aktualności tych danych (jestem tam pod starą nazwą), ale zawsze można to jeszcze sprawdzić w grze.


Główny Admin i Władca Tego Forum



"Kto dokładnie wie, czego chce powinien być na tyle mądry, żeby zadowolić się połową"

Offline

 

#2 2008-04-04 19:56:23

Thebarti

Już Nie nOOb

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 32
Punktów :   

Re: Sojusze

spoko przyda się


Staniesz się fajny, gdy poznasz mnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vampire-secrets.pun.pl www.wilkowiecka.pun.pl www.hgbeproud.pun.pl www.malabs.pun.pl www.ratowniki.pun.pl